Hakkımızda

Safran İş Sağlığı ve Güvenliği, 25 yılı aşkın süredir koruyucu hekimlik (preventive medicine) konusunda uluslararası tecrübeye sahip kurucumuz tarafından yönetilen ve iş sağlığı ve güvenliği sektöründe hizmet veren bir kuruluştur.

Amacımız sağlık alanındaki bu tecrübelerimizi konusunda yetkin ve sektörel tecrübeye sahip kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktır.

Önleyici iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına verilecek önem ve titizlikle maddi ve manevi birçok sorumluluğu ortadan kaldırmak temel hedefimizdir. İş sağlığı ve güvenliği sektöründe bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan şirketimiz, sunduğu hizmetler ve eğitim çalışmaları ile her biri kendi alanında deneyimli işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

 

Safran İş Sağlığı ve Güvenliği, 25 yılı aşkın süredir koruyucu hekimlik (preventive medicine) konusunda uluslararası tecrübeye sahip kurucumuz tarafından yönetilen ve iş sağlığı ve güvenliği sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Önleyici iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına verilecek önem ve titizlikle maddi ve manevi birçok sorumluluğu ortadan kaldırmak temel hedefimizdir. İş sağlığı ve güvenliği sektöründe bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan şirketimiz, sunduğu hizmetler ve eğitim çalışmaları ile her biri kendi alanında deneyimli işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.